• Green Heads Team

Green BLOG! - PRAGUE COFFEE FESTIVAL 2019

Vyklizená Pražská Tržnice od čínských překupníků levného zboží minulý víkend ožila a zvládla obrovský nával a zájem o jeden z největších kávových festivalů v České Republice - Prague Coffee Festival.


Sobotní den byl v podstatě vyprodaný během chvíle. Ani se není čemu divit. Hala 11, která dříve sloužila jako showroom nábytku se proměnila v jednu velkou pražírnu. Návštěvníci mohli kromě filtrované kávy nebo vyladěných espresso, ochutnat také naše rostlinná ml*ka, která skvěle ladí s kávou a doplňují chuť připravovaných nápojů.Kdo se zastavil na našem stánku, tak mohl ochutnat mimo jiné také nové Kombuchy, zázračné shoty a bio limonády.Skvělou atmosféru celého eventu doplňovala - na říjen - překvapivě celkem vysoká teplota a sluníčko, tím pádem se dalo příjemně trávit čas na připraveném sezení venku, kde to vonělo jídlem.Jestli si nějaké místo v Praze zaslouží pozornost, tak je to právě legendární Holešovická Tržnice. Má v sobě tolik potenciálu přitáhnout davy lidí. Což dokazuje zaběhnuté Divadlo La Putyka, Hala 17, kde se konají pop-upové akce, jako jsou výstavy nebo párty elektronické hudby, Hala 22 dává už několik let prostor kvalitním farmářům z okolí a Sasazu zas podporuje noční život a fine dining.


Každý si zde najde to svoje a my doufáme, že se během roku bude konat víc tak povedených akcí, jako byl právě Prague Coffee Festival.


Kristýna Poliček

15 zobrazení0 komentář

© 2020 by Green Heads

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon