• Green Heads Team

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Vy ještě nemáte vánoční dárky???

No, my v Green Heads také ne. Ale řekněme si to upřímně, moc času už nezbývá. Druhá adventní neděle je za námi a pokud vás doteď nenapadl žádný geniální dárek pro všechny vaše nejbližší, zřejmě budete muset sáhnout po nějaké alespoň trochu osvědčené klasice. Tady je pět nápadů, které pořídíte snadno, budou vás bavit a je v nich i trochu té originality.Dárkové koše nejsou out!


Nemusí to být rovnou proutěný košík, i taková správně složená (a ozdobená) krabice dokáže udělat velikou radost. Když vyberete obsah krabice nebo koše sami, můžete ukázat, že obdarovaného dobře znáte. Zkuste nabalit vánoční balíček s GREEN HEADS. Napište nám a pokusíme se společně poskládat balíček s rostlinným ml*kem, limonádami, shoty a dalšími dobrotami.

Vánoční balíčky Green Heads


Oblíbili jste si vitaminové shoty od Organic Human? Myslíte, že by někdo z vašich blízkých nebo zákazníků ocenil do začátku nového roku pořádnou dávku energie a antioxidantů? V Green Heads jsme pro vás připravili speciální měsíční balení nadupané vším, co bude potřeba hned po novoročním večírku. 28 shotů Organic Human za 1.350,- Kč v dárkovém balení.


Variace na parfém


Jako s Diorem asi nešlápnete vedle, ale co zkusit letos něco originálnějšího? Parfém se santalem a cedrem dokážete namíchat taky, třeba podle receptu z Kosmetika hrou. Najdete tu i recepty na krémy nebo sprchové gely. A nakoupíte tu i všechny suroviny – v dárkovém balení pro případ, že si to obdarovaný radši namíchá sám.

Vzhůru za kulturou


Sehnat lístky do Dejvického divadla v Praze není nic jednoduchého, takže milovník živého umění jistě ocení, že se vám to povedlo. A lístky na začátek ledna ještě jsou! Tady! A navíc, v divadelní kavárně si můžete dát naší limonádu Proviant. Tady neuděláte chybu. Má vámi vyvolený objekt raději kino? Nejen kino Světozor nabízí dárkové karty. I tady se ale navíc na baru pravidelně objevuje dodávka z Green Heads. A nebo jste raději přímo v centru dění? Experimentální prostor NOD přišel v poslední době s několika pozoruhodnými představeními, ve kterých se zapotí i diváci. Naposledy třeba divadelní herní variace na známou hru Městečko Palermo usíná.
Hoďte to na papír


Diáře a zápisníky Cleverminds v Green Heads milujeme. A nejen proto, že nabízejí speciální zápisník pro fanoušky kávy. Taky proto, že je to česká firma, která má jako my zelenou hlavu a pro výrobu používá eko materiály. Ať už pořídíte chytré diáře a nebo některý ze skvělých zápisníků pro maturanty, cestovatele i kuchaře a kuchařky, milovníky papíru a ručně psaných poznámek určitě ohromíte.

A jestli vás zatím nic neoslovilo, máme tady ještě pár záložních tipů.

Tak předně pokud taky myslíte zeleně, rádi se s vámi podělíme o kulichy Green Heads, které jsme si pro radost nechali letos ušít. Najdete je u nás na Facebook stránce.

Pokud se vám pro dárky nikam nechce, zastavte se ve své oblíbené kavárně – stejně tam půjdete, že jo. A pořiďte balíček dobré kávy nebo termohrnek na kafe s sebou. A nebo vezměte rovnou toho koho máte rádi s sebou. Kávu vypijte společně a jako dárek dejte radost někomu, kdo to vážně potřebuje. My v Green Heads podporujeme třeba rodiče dětí se svalovou dystrofií v pacientské organizaci Parent Project.

Hezké Vánoce!

38 zobrazení0 komentář

© 2020 by Green Heads

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon